• UWAGA RODZICE!!! WAŻNA INFORMACJA!!!

• W związku z otrzymaniem zgody od Organu Prowadzącego na utworzenie trzeciego oddziału klas pierwszych, nastąpi nowy podział uczniów do ww. klas.

Iwona Szostowska

• Pożegnania nadszedł czas...

• Dnia 23 czerwca 2022 roku w Naszej Szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych.

Uczniowie przepięknie zatańczyli poloneza, a następnie uroczyście odebrali zasłużone nagrody za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz konkursy. Następnie odegrali scenkę, która w wielkim skrócie przedstawiła ich cały pobyt w Naszej Szkole, począwszy od przedszkola i klas 1-3, a skończywszy na egzaminie ósmoklasisty.

Pożegnania nadszedł czas i, jak można było przewidzieć, pojawiły się wspomnienia, smutek oraz łzy, które pokazały nam - wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, że jednak było Im tu z Nami dobrze.

Wszystkim Absolwentom życzymy dalszych sukcesów na kolejne lata nauki oraz samych dobrych wspomnień związanych z Nami i czasem spędzonym w JEDYNCE.