Nadszedł moment, w którym nasza wspólna droga dobiegła końca.
Dziś widzimy ludzi zupełnie innych niż wtedy, gdy spotkaliśmy się pięć lat temu. Zmieniliście się, wydorośleliście i dojrzeliście.
Dziękujemy za każdy wspólnie spędzony dzień, za uśmiech, kreatywność, a nawet za momenty, w których staliśmy po dwóch stronach barykady. To właśnie one również były cenną lekcją.
Praca z Wami była przede wszystkim niezwykłą przygodą.
Nie bójcie się popełniać błędów, bo to one uczą nas najwięcej. Zawsze wierzcie w swoje możliwości. Wznoście się wysoko i realizujcie swoje marzenia.
Powodzenia na dalszej drodze! Jesteśmy z Was naprawdę dumni.
Agnieszka Myszczyszyn-Węgier
Marek Własak
Zdjęcia: Barbara Szwechłowicz